Sponzoring

Program Sponzoring vám umožňuje vybrat si zvířátko z našeho azylu, které můžete podpořit pravidelným měsíčním příspěvkem. Pokud jste si zamilovali některého z našich svěřenců, ale nemůžete mu nabídnout trvalý domov, můžete ho podporovat na dálku, dokud nenajde novou rodinu. I malý příspěvek znamená velkou pomoc ❤ Děkujeme.

Chewie

Chewie byl zachráněn z Ukrajiny a přišel k nám krátce po začátku války spolu s Hope, Victory a Luckym.

Tenhle malý rozkošný brouček je především neskutečný mazel a neustále prosí o lidskou pozornost ❤ Chewie k nám přišel už bez ocásku. Nemáme žádné informace o jeho minulosti, jediné, co víme jistě z vlastní zkušenosti, je, že agresivně pronásleduje svůj imaginární ocas, zejména v čase kdy má dostat krmení. Náš veterinář si myslí, že jde o obsedantně kompulzivní poruchu, zkráceně OCD. To je důvod, proč nemůže trvale pobývat s jinými psy, protože kdykoli se začne honit za ocasem, ostatní psi by ho kvůli tomu mohli napadnout, jelikož nechápou, co vlastně provádí.

Až na to jeho OCD je to skvělý pes ❤ ️Chewie vychází dobře s těmi psy v našem azylu, které zná delší dobu, a pomalu se začíná zlepšovat. Za ocasem se honí daleko méně než dříve a je jedním z těch zvířat, která si pobyt u nás v azylu užívají. Je tu naštěstí opravdu spokojený.

Minnie

Minnie to nikdy v životě neměla lehké, má za sebou opravdu špatnou minulost. V prosinci 2021 byla zachráněna z útulku na Ukrajině, ve kterém vedoucí vybírala dary na péči o psy a zároveň nechala své svěřence schválně hladovět. Minnie byla zachráněna a převezena do jiného útulku na Ukrajině. Když začala válka, všichni psi z tohoto útulku byli evakuováni a tak se Minnie dostala k nám.

Když přišla, byla jen kost a kůže, byla to doslova chodící kostra. Starali jsme se o Minnie jak nejlépe jsme uměli, nechali jsme otestovat její krev abychom vyloučili vážná onemocnění, přidělili jsme jí klidné místo v naší kuchyni a každé dvě hodiny ji krmili, aby přibrala. Po pěti týdnech u nás tahle malá “vlčice” přibrala 2,2 kila. Věříme, že s postupem času a při správné péči ještě víc přibere na váze a také si začne užívat života.

Kitty

Kitty se do Cool Critters dostala jednoho dne, kdy nám nečekaně zatelefonoval místní veterinář – někdo mu přinesl kočku na uspání. Ne proto, že by byla nemocná, jen proto, že brzy nad ránem kňourala a mňoukala, a ti lidé se rozhodli, že jejich spánek je důležitější než život téhle kočky. Když si naše vedoucí přišla kočku vyzvednout, dozvěděla se celý příběh: Ukázalo se, že paní měla kočku u sebe jen měsíc. Vzala si k sobě Kitty když byla její sestra přijata k dlouhodobé hospitalizaci. Kitty zjevně jen truchlila a místo podpory, kterou v této těžké chvíli potřebovala, byla odsouzena k smrti. Tak jsme se samozřejmě rozhodli ji vzít k nám! ❤️

Snažili jsme se pro Kitty najít dočasnou péči, ale nenašli jsme pro ni to pravé. Kitty se mezitím zabydlela u nás v kuchyni, kde se ráda nechává hladit a mazlit od každého, kdo k nám přijde na návštěvu ❤️ Nevadí jí ani psi 🙂 Vše, co Kitty opravdu potřebuje k životu, je laskavá péče a pozornost hodných lidí ❤️

Pravidelné měsíční příspěvky nám pomáhají postarat se o zvířátka, která mají jen velmi malou šanci na adopci. Stráví v naší péči měsíce, někdy dokonce i roky, a my děláme vše pro to, aby se v našem azylu cítili bezpečně a šťastně. Děkujeme, že nám s tím pomáháte!

Můžete si v bance nastavit pravidelný příspěvek na náš transparentní účet: 2201832152 / 2010 ❤.

Nebo můžete nastavit pravidelnou platbu prostřednictvím portálu Darujme: