ČESKY:

Bubu
Přijat do azylu: 23.7.2022
Původ: přijat z malého soukromého útulku v Kyjevě
Váha: 34 kg

ENGLISH:

Bubu
Entered shelter: 23.7.2022
Origin: from a small private shelter in Kiev
Weight: 34 kg

REZERVOVANÝ – nachází se již v nové rodině na zkoušku.

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A .

Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Bubu, pejsek, kříženec, přibližně 3 roky starý. Je kastrovaný, očkovaný, odčervený, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Váží 35 kg.

Bubu je velký plyšový medvídek. Neskutečně miluje lidskou pozornost a mazlení. Víceméně od narození vyrostl v malém útulku na Ukrajině. Našli ho jako maličké štěňátko u silnice. Dostalo se mu laskavé a zodpovědné péče, nepoznal krutost, hlad ani zimu, nikdy nežil uvázaný na řetězu.

Je to moc hodný a veselý kluk. Má spoustu energie, rád běhá a hraje si. Je výborně motivovatelný jídlem. Bubu vychází v pohodě se všemi pejsky v našem azylu, se samci i fenkami, chová se moc hezky i ke štěňatům. Umí chodit na vodítku, ale bude nutné s ním potrénovat čistotnost. Venku při procházkách na poli rád vyčmuchává a vyhrabává myši.

Jeho vztah ke kočkám neznáme. Může do rodiny k dětem, ale jedině ke starším, protože menší děti by mohl snadno porazit. Je to pěkný obřík, ale svou váhu si moc nepřipouští. Byl by výborným společníkem pro aktivní páníčky.

Pro Bubíka hledáme milující a starostlivou rodinu, která mu dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤

BUBU is looking for his forever home!!

Meet Bubu, male, 3 years old, mixed breed, large size 35 kg. He is vaccinated, dewormed, Advocate treated and microchipped and castrated.
Bubu is giant teddy bear. He absolutely loves human attention and he loves to cuddle🥰 He grew almost from birth up in a mini-shelter in Ukraine. As a tiny puppy he was found on the side of the road. Bubu was well taken care of and he did not know cruelty, hunger, cold or never lived on a chain.
He is very kind and cheerful. Bubu has lots of energy and he loves to run and play. He is a very food motivated boy. Bubu is good with all female dogs and we were told that he is also good with male dogs, but at the moment it is impossible for us to confirm this as we do not have any males dogs here who he could meet. He knows the leash, but is not yet house trained.
We have no idea how he is with cats and we would only give him to a family with older kids, because this boy is not much aware of his size!
If you can imagine being the right match for Bubu, then hurry up and contact us!! ❤🐾🥰
The conditions of adoption are signing an adoption contract, which includes to pay an adoption donation. Message us on facebook and complete an adoption application (which can be found in our ‘About’ section or on our webpage).