ČESKY:

Molly
Přijata do azylu: 23.7.2022
Původ: přišla o svůj domov v Rumunsku
Váha: 21.5 kg

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A.

Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

AKTUALIZACE:

Bohužel u fenky Molly byla zjištěna srdeční červivost. Již se začalo s léčbou a zatím to vypadá slibně, měla by se časem úplně uzdravit. Ale proto jí právě teď nemůžeme hledat nový domov, jedině dočasnou péči, kde by nadále dostávala nutnou léčbu a azyl by hradil její veterinární výdaje. K adopci bude až po úplném uzdravení.

Molly, fenka, kříženka, 5 let a 3 měsíce stará. Je očkovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům a čipovaná. Střední velikost.

Molly je milující psí dušička, která zbožňuje svého člověka a jeho blízkost, jakmile si k němu najde cestu. Je milá a chytrá. Byla zvyklá žít v bytě a po jejím pohodlném životě se jí stýská. Umí chodit na vodítku, doma je klidná a také je čistotná. S ostatními psy vychází v pohodě, jen občas žárlí když její člověk věnuje pozornost někomu jinému. U nás v azylu je v kotci spolu s další fenkou a není mezi nimi žádný problém. Není příliš aktivní, stačí jí kratší procházky. Těší se především z lidské pozornosti a mazlení.

Ke kočkám ani k malým dětem ji nedoporučujeme.

Pro Molly hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤

ENGLISH:

Molly
Entered shelter: 23.7.2022
Origin: lost her home in Romania
Weight: 21.5 kg

MOLLY is looking for her forever home!!

Meet Molly, female, 5 years and 3 months old, mixed breed, medium size. She is vaccinated, dewormed, castrated, Advocate treated and microchipped.
Molly is loving soul that absolutely adores human attention once she feels comfortable enough and trusts you❤️ She very sweet and smart. Molly is used to live in an apartment and misses that life very much. She knows the leash, behaves at home and is toilet trained. She is ok with other dogs, but gets jealous around her people. Molly currently shares a kennel with another female and there is no problem between these two🐾 Molly is not too active, she is fine with small walks, all she wants is lots of attention and love.
If you can imagine being the right match for Molly, then hurry up and contact us!! ❤🐾🥰
The conditions of adoption are signing an adoption contract, which includes to pay an adoption donation.
Message us on facebook and complete an adoption application (which can be found in our ‘About’ section or on our webpage).
Please message us to schedule an appointment for visiting.