ČESKY:

Cora
Přijata do azylu: 28.5.2022
Původ: nalezena na Slovensku
Váha: 14 kg

REZERVOVANÁ – nachází se již v nové rodině, na zkoušku

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A.

Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Cora, fenka, kříženka, 1 a půl roku stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaná a čipovaná. Střední velikost, 15 kg.

Cora je velmi půvabná a milá holčička❤️ Je plachá, ale její stav se den ode dne zlepšuje. Cora si nyní chodí pro pamlsky a chodí na procházky i s cizími lidmi. Když se s ní však setkáte poprvé, je obvykle rezervovaná a opatrná. Tato holčička potřebuje čas, trpělivost a lásku.

Cora se skvěle snáší se všemi psy. I když dokáže přes plot štěkat na jiného psa, je velmi submisivní a naprosto nekonfliktní. Cora se chová jako velké štěně, ráda si hraje s ostatními psy a hračkami. Cora by byla skvělým parťákem k jinému psovi a hodně by jí prospěl sebevědomý psí kamarád.

Mnoho lidí si Coru již zamilovalo, ale bohužel prostředí, které jí mohli nabídnout, jí nevyhovovalo. Cora byla dříve v dočasné péči v Praze, ale život ve městě ji příliš děsil. Cora se velmi bojí hlasitých zvuků, proto potřebuje najít domov na venkově. Dům se zahradou by byl Cořiným snem.

Cora je čistotná, dobře chodí na vodítku a je v pohodě s dětmi.

Pro Coru hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤

ENGLISH:

Cora
Entered shelter: 28.5.2022
Origin: found in Slovakia
Weight: 14 kg

CORA is looking for her forever home!!

Meet Cora, female, 1.5 years old, mixed breed, medium size 15 kg. She is vaccinated, dewormed, castrated, Advocate treated and microchipped.
Cora is a very charming and sweet girl❤️ She has a nervous nature, but she is improving daily. Cora comes now for treats and she goes on walks with strangers. However, when you meet her for the first time she is normally reserved and careful. This little girl needs time, patience and love.
Cora is great with all dogs. Even though she can bark at another dog over the fence, she is very submissive and an absolute non-conflict dog. Cora behaves like a big puppy, she loves to play with other dogs and toys. Cora would be a wonderful addition to another dog and she would profit a lot from a confident dog friend at home🐾
Many people have already fallen in love with Cora, but unfortunately the living conditions of the people did not suit her. Cora was in foster care in Prague before, but the city life scared her too much. Cora is very afraid of loud noises, so she needs to find a home in the countryside. A house with a garden would be Cora’s dream.
Cora is house trained, she walks well on the leash and she is good with kids.
If you can imagine being the right match for Cora, then hurry up and contact us!! ❤🐾🥰
The conditions of adoption are signing an adoption contract, which includes to pay an adoption donation.
Please message us on facebook and complete an adoption application https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A