ČESKY:

Jade
Přijata do azylu: 30.10.2022
Původ: nalezena v Rumunsku
Váha: 12.5 kg

❤ Jade hledá domov ❤

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Jade, fenka, kříženka, 2 a půl roku stará. Je poprvé očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaná a čipovaná. Menší střední velikost, 12.5 kg.

Jade je úžasná milá a jemná fenka 🥰 Naprosto zbožňuje lidi, takže si myslíme, že už měla domov. Jade velmi rychle přilne k člověku a ráda by se hodně mazlila. S ostatními psy je v pohodě, ale chvíli jí trvá, než jim začne důvěřovat a hrát si s nimi. Myslíme si, že za svůj život měla mnohem více kontaktu s lidmi než s jinými psy.

Jade chodí dobře na vodítku a myslíme si, že by se cítila dobře na venkově nebo v klidnější části města. Jade je celkově klidná a středně aktivní, mohla by jít do adopce i k lidem v důchodovém věku ❤ Je to jeden z těch psů, kteří se v útulku necítí příliš dobře, protože jí chybí mít svého člověka a ostatní psi a štěkot ji děsí. Jade je citlivý pes, proto bychom ji doporučili pouze ke starším dětem.

Pro Jade hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤

ENGLISH:

Jade
Entered shelter: 30.10.2022
Origin: found in Romania
Weight: 12.5 kg

JADE is looking for her forever home!!

Meet Jade, female, 2 years and 4 months old, mixed breed, smaller medium size 12.5 kg. She had her first vaccination, is dewormed, castrated, Advocate treated and microchipped.
Jade is a wonderful soft and gentle dog🥰 She absolutely adores humans, so we think she had a home before. Jade gets very quickly attached to a person and would love to get a lot of cuddles. She is ok with other dogs, but it takes her time to trust and play with them🐾 We think that in her life she has had much more contact with people than with other dogs.
Jade walks well on the leash and we think that she would feel well on the countryside or in a calmer part of the city. Jade is overall a calm dog and medium active, she would also be very happy in a home with a retired couple ❤ She is one of these dogs that does not feel too well in a shelter, because she misses to have her own human and the other dogs and the barking scare her. Jade is a sensitive dog, so we would recommend her only to older children.
If you can imagine being the right match for Jade, then hurry up and contact us!! ❤🐾🥰
The conditions of adoption are signing an adoption contract, which includes to pay an adoption donation.
Please message us on facebook or send us an email which will highlight your interest and complete an adoption application https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A