ČESKY:

Přijata do azylu: 28.11.2022
Původ: přijata od majitele
Váha: 19.3 kg

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Teri, fenka, kříženka, 1 rok a 7 měsíců stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaná a čipovaná. Střední velikost, 19.3 kg.

Teri je krásná a milá holčička. Je mazlivá a miluje lidskou pozornost. Teri může být zpočátku trochu plachá, ale jakmile vás pozná, rychle si užívá mazlení. Je to aktivní, chytrá a samostatná fenka. Teri by uvítala domov, kde by mohla chodit na výlety a poznávat nová místa. Skvěle se snáší s ostatními psy. Bohužel, tak jak je v pohodě se psy, není vhodná k jiným domácím zvířatům. Teri má silný lovecký instinkt a v žádném případě nemůže žít s kočkami, slepicemi nebo jinými zvířaty.

Teri umí chodit na vodítku. Myslíme si, že ideální by pro ni byl dům se zahradou, protože je zvyklá žít venku. Teri se dobře snáší s dětmi.

Pro Teri hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤

ENGLISH:

Entered shelter: 28.11.2022
Origin: owner surrender
Weight: 19.3 kg

TERI is looking for her forever home!!
Meet Teri, female, 1 year and 7 months old, mixed breed, medium size 19.3 kg. She is vaccinated, dewormed, castrated and microchipped.
Teri is beautiful and sweet girl🥰 She is gentle and loves human attention. Teri can be a bit shy at first but quickly enjoys cuddles once she knows you. She is an active, smart and independent dog. Teri would love a home where she can go on hikes and explore new places🐾 Teri is great with other dogs. Unfortunately, as good as she is with dogs, she is not suitable for other pets. Teri has a strong hunting instinct and under no circumstances can live with cats, chickens or other animals.
Teri knows how to walk on a leash. We think a house with garden would be ideal for her as she is used to live outside. Teri is good with children.
If you can imagine being the right match for Teri, then hurry up and contact us!! ❤🐾🥰
The conditions of adoption are signing an adoption contract, which includes to pay an adoption donation.
Please message us on facebook or send us an email which will highlight your interest and complete an adoption application https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A