ČESKY:

Přijata do azylu: 19.03.2023
Původ: nechtěné štěně
Váha: 9.25 kg

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Také je nutné zajistit KASTRACI V DOSPĚLOSTI. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Penny fenka, kříženka, 4.5 měsíce stará. Má za sebou první očkování, je odčervená a čipovaná. Zatím není kastrovaná. Střední velikost, momentálně váží 10 kg.

Penny je rozkošná a šťastná dušička. Je to typické štěně, ráda si celý den hraje a objevuje nová místa. Skvěle se snáší s lidmi a miluje děti, jednou by z ní byl skvělý rodinný pes. Už teď dobře hlídá naši zahradu a upozorňuje nás štěkotem, když něco zpozoruje přes plot. Penny se skvěle snáší s ostatními psy a je dobře socializovaná se psy všech věkových kategorií a velikostí.

Je to ještě štěně, musí se všechno postupně naučit, není ještě čistotná ani neumí chodit na vodítku.

Pro Penny hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤

ENGLISH:

Entered shelter: 19.03.2023
Origin: unwanted puppy
Weight: 9.25 kg

PENNY is looking for her forever home!!
Meet Penny, female, 4.5 months old, mixed breed, she has now 10 kg, expected to be medium size in adulthood. She has her first vaccination, is dewormed and microchipped. She is not castrated.
Penny is a sweet and happy little soul. 🥰 She is a typical puppy that loves to play all day and explore new places. She is great with people and loves kids, she would make a great family dog one day. Already now she guards our garden well and alerts us by barking if she observes anything over the fence. Penny is great with other dogs and is well socialized with dogs of all ages and sizes. 🐾
As Penny is still a puppy she still needs to learn everything from scratch, she is not yet house or leash trained.
If you can imagine being the right match for Penny, then hurry up and contact us!! ❤🐾🥰
The conditions of adoption are signing an adoption contract, which includes to pay an adoption donation and arrange castration in adulthood.
Please message us on facebook or send us an email which will highlight your interest and complete an adoption application https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A