ČESKY:

Přijata do azylu: 02.04.2023
Původ: zachráněna z řetezu v Rumunsku
Váha: 13 kg

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Nobbinka, fenka, kříženka, 2 roky stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaná a čipovaná. Střední velikost, 13 kg.

Nobbinka je úžasná holčička. Miluje mazlení a ráda předvádí své radostné tanečky, ale při prvním seznámení je trochu plachá. Byla zachráněna z řetězu, takže všechno mimo zahradu je pro ni nové. Hledáme pro ni trpělivého majitele a nejlépe někoho, kdo má zkušenosti se psy. S pejsky v našem azylu vychází dobře. Nobbinka umí chodit na vodítku a je čistotná.

Pro Nobbinku hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤

ENGLISH:

Entered shelter: 02.04.2023
Origin: from Romania rescued from a chain
Weight: 13 kg

NOBBINKA is looking for her forever home!!
Meet Nobbinka, female, 2 years old, mixed breed 13 kg. She has her first vaccination, she is dewormed, anti-parasite treated, microchipped and castrated.
Nobbinka is a wonderful little girl.❤️ She absolutely loves cuddles and shows you her little dances of joy, but she is a bit shy at first. She was rescued from a chain, so everything outside a garden is new for her. We are looking for a patient owner and preferably someone who has experience with dogs. Nobbinka gets well along with the dogs in our sanctuary.🐾 Nobbinka knows how to walk on a leash and she is house trained here.
If you can imagine being the right match for Nobbinka, then hurry up and contact us!! ❤🐾🥰
The conditions of adoption are signing an adoption contract, which includes to pay an adoption donation.
Please message us on facebook or send us an email which will highlight your interest and complete an adoption application https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A