ČESKY:

Přijata do azylu: 25.4.2023
Původ: převzata od majitele
Váha: 8.3 kg

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Dolly, fenka, kříženka (nejspíš čivavy), 3 roky stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaná a čipovaná. Malá velikost, 8.3 kg.

Dolly je úžasná malá chytrá holčička. Skvěle se snáší s dospělými i dětmi. Dolly je k lidem velmi mazlivá, něžná a submisivní. Dobře se snáší s ostatními psy a ráda si hraje se štěňaty, i když je třeba vědět, že si hraje dost drsně. Zvládá chůzi na vodítku, ale chodit chce pouze na obojku, když jí nasadíte postroj, jednoduše ztuhne. Dolly je skvělá u veterináře a hodná v autě. Ještě není čistotná, ale je chytrá a rychle se učí. S kočkami je Dolly v pohodě, drží si od nich uctivý odstup.

Protože má v sobě čivavu, umí být trochu tvrdohlavá a v blízkosti ostatních psů je sebevědomá. Také dobře hlídá naši zahradu a dá nám okamžitě vědět, když si něčeho všimne.

Pro Dolly hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤

ENGLISH:

Entered shelter: 25.4.2023
Origin: owner surrender
Weight: 8.3 kg

DOLLY is looking for her forever home!!
Meet DOLLY, female, 3 years old, mixed Chihuahua breed, small size 8.3 kg. She is vaccinated, dewormed, castrated, Advocate treated and microchipped.
Dolly is a wonderful little smart girl.❤️ She is great with people and kids. Dolly is very affectionate, gentle and submissive with people. Dolly is good with other dogs and she loves to play with puppies, although you need to know that Dolly loves to play rough. 🐾 She knows the leash, but will only walk on a collar, she simply freezes when you put a harness on her. Dolly is great at the vet and good in the car. Dolly is not yet house trained, but she is smart and learns fast. Dolly is ok with cats, she keeps a respectful distance from them.
Because she has Chihuahua in her, she can be a bit stubborn and is confident around other dogs. She also guards our garden well and let’s us immediately know if she notices something.
If you can imagine being the right match for Dolly, then hurry up and contact us!! ❤🐾🥰
The conditions of adoption are signing an adoption contract, which includes to pay an adoption donation. Please message us on facebook or send us an email to highlight your interest and complete an adoption application https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A