ČESKY:

Přijat do azylu: 13.6.2023
Původ: ze Slovenska
Váha: 7.7 kg

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Také je nutné zajistit KASTRACI V DOSPĚLOSTI. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Scotty, pes, kříženec, 4.5 měsíce starý. Je očkovaný, odčervený a čipovaný. Zatím není kastrovaný. V dospělosti očekáváme střední velikost, momentálně váží 9.15 kg.

Scotty je sebevědomý a přítulný chlapeček. Je nebojácný a opravdový dobrodruh. Má moc rád dospělé i děti. S ostatními psy vychází dobře, k dospělým psům se chová velmi submisivně. Je to ještě štěně, musí se všechno postupně naučit, není ještě čistotný ani neumí chodit na vodítku, ale je velmi chytrý a dobře motivovatelný jídlem a tak se jistě všechno naučí rychle.

Pro Scottyho hledáme milující a starostlivou rodinu, která mu dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤

ENGLISH:

Entered shelter: 13.6.2023
Origin: from Slovakia
Weight: 7.7 kg

SCOTTY is STILL looking for his forever home!!
We haven’t had a single request for him until now.😥
Meet Scotty, male, 4.5 months old, mixed breed, expected to be a medium size once adult, he now weighs 9.15 kg. He is vaccinated, dewormed, anti-parasite treated and microchipped.
Scotty is a confident and cuddly little boy.🥰 This little boy is a true adventurer. Scotty is great and very gentle with people and children. He is good with other dogs and very submissive with adult dogs.🐾 As Scotty is still a puppy he still needs to learn everything from scratch. He is not yet house or leash trained, but as Scotty is really smart and food motivated he will learn everything in no time.
If you can imagine being the right match for Scotty, then hurry up and contact us!! ❤🐾🥰
The conditions of adoption are signing an adoption contract, which includes to pay an adoption donation and arrange for castration in adulthood. Please message us on facebook or send us an email to highlight your interest and complete an adoption application https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A