ČESKY:

Přijat do azylu: 13.6.2023
Původ: ze Slovenska
Váha: 9.2 kg

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Také je nutné zajistit KASTRACI V DOSPĚLOSTI. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Spock, pes, kříženec, 3.5 měsíce starý. Je očkovaný, odčervený a čipovaný. Zatím není kastrovaný. V dospělosti očekáváme střední velikost, momentálně váží 9.2 kg.

Spock je náš baculatý miláček. Je to klidné a přítulné štěňátko. Spock je úžasný k dětem, ale někdy je trochu nervózní v blízkosti dospělých. Hledáme pro něj milující a trpělivé budoucí majitele, kteří mu dají všechen čas, který potřebuje, aby z něj vyrostl úžasný dospělý pes. Spock se skvěle snáší s ostatními psy.

Je to ještě štěně, musí se všechno postupně naučit, není ještě čistotný ani neumí chodit na vodítku.

Pro Spocka hledáme milující a starostlivou rodinu, která mu dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤

ENGLISH:

Entered shelter: 13.6.2023
Origin: from Slovakia
Weight: 9.2 kg

SPOCK is looking for his forever home!!
Meet Spock, male, 3.5 months old, mixed breed, expected to be a medium size once adult, he now weighs 9.2 kg. He is vaccinated, dewormed, anti-parasite treated and microchipped.
Spock is our chubby bubby.🥰 He is a calm and cuddly little puppy. Spock is amazing with children, but sometimes a little nervous around adults. We are looking for loving and patient future owners who will give him all the time in the world he needs to grow into a wonderful adult dog. Spock is great with other dogs.🐾 As Spock is still a puppy he still needs to learn everything from scratch. He is not yet house or leash trained.
If you can imagine being the right match for Spock, then hurry up and contact us!! ❤🐾🥰
The conditions of adoption are signing an adoption contract, which includes to pay an adoption donation and arrange for castration in adulthood. Please message us on facebook or send us an email to highlight your interest and complete an adoption application https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A