ČESKY:

Přijata do azylu: 14.6.2023
Původ: ze Slovenska
Váha: 8 kg

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Také je nutné zajistit KASTRACI V DOSPĚLOSTI. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Uhura, fenka, kříženka, 3.5 měsíce stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům a čipovaná. Zatím není kastrovaná. V dospělosti očekáváme střední velikost, momentálně váží 8 kg.

Uhura je něžná a přítulná holčička. Miluje dospělé i děti. Je skvěle socializovaná s ostatními psy. Uhura je něžná a přítulná holčička. Miluje dospělé i děti. Je skvěle socializovaná s ostatními psy. Uhura je opravdu úžasná, ale strašně nerada je sama, takže hledáme někoho, kdo chodí do kanceláře, kam by ji mohl brát s sebou, nebo pracuje z domova a je schopen ji trénovat a zvykat na samotu.

Jelikož je to ještě malé štěňátko, není zatím čistotná a neumí chodit na vodítku. Bude se muset všechno naučit úplně od začátku.

Pro Uhuru hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤

ENGLISH:

Entered shelter: 14.6.2023
Origin: from Slovakia
Weight: 8 kg

UHURA is looking for her forever home!!
Meet Uhura, female, 3.5 months old, mixed breed, expected to be a medium size once adult, she now weighs 8 kg. She is vaccinated, dewormed, anti-parasite treated and microchipped.
Uhura is a gentle and cuddly little girl.🥰 She is amazing with people and wonderful with children. She is great and well socialized with other dogs.🐾 Uhura is truly amazing, but she really hates to be alone, so we are looking for someone who goes to a dog friendly office, works from home and is able to train her. As Uhura is still a puppy she still needs to learn everything from scratch. She is not yet house or leash trained.
If you can imagine being the right match for Uhura, then hurry up and contact us!! ❤🐾🥰
The conditions of adoption are signing an adoption contract, which includes to pay an adoption donation and arrange for castration in adulthood. Please message us on facebook or send us an email to highlight your interest and complete an adoption application https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A