ČESKY:

Přijata do azylu: 4.7.2023
Původ: přijata po zemřelém majiteli
Váha: 13 kg

❤ Láska hledá domov ❤

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Láska, fenka, kříženka, přibližně 5 let stará. Má za sebou první očkování, je odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaná a čipovaná. Střední velikost, 13 kg.

Láska je milá, klidná a úžasná holčička. Přišla o majitele a nějakou dobu žila v dočasné péči. Bohužel si ji tam ale nemohli nechat a tak se dostala k nám. Náš azyl však nebyl pro Lásku tím pravým místem, protože se jí dostávalo příliš málo pozornosti a bylo kolem ní příliš mnoho psů, a tak si Lásku vzala domů jedna z našich dobrovolnic. Nyní se nachází v Praze v dočasné péči a je možné ji tam navštívit.

K lidem se chová úžasně a moc ráda se mazlí, nejraději by se nechala hladit neustále. Skvěle se vycházela s dětmi, které náš útulek pravidelně navštěvují, ale protože je velmi klidná, domníváme se, že děti mladší 8 let pro ni nejsou vhodné. Láska se skvěle snáší s kočkami a je hodná i na ostatní psy, ale není moc hravá, takže by nerada sdílela domácnost s příliš aktivním nebo příliš přátelským psem. Láska je čistotná, je hodná v autě i na veterině a vydrží doma zůstat sama. Umí chodit na vodítku a je málo až středně aktivní. Nejlépe by jí vyhovoval dům se zahradou nebo bydlení na okraji města.

Pro Lásku hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤

ENGLISH:

Entered shelter: 4.7.2023
Origin: owner died
Weight: 13 kg

LÁSKA is looking for her forever home!!
We are also happy for foster care offers.💜
Meet LÁSKA, female, 5 years old, mixed breed, medium size 13 kg. She has her first vaccination, is dewormed, castrated, anti-parasite treated and microchipped.

Láska is a gentle, calm and wonderful girl.❤️ She lost her owner and lived for some time in a foster home. Unfortunately her foster could not keep her and now she is with us. Our sanctuary was really not the right place for Làska as she received way too less attention and there were just too many dogs around her, so one of our volunteers took Làska home with her. Làska is now in Prague in foster care and can be visited there.
She is amazing with people and really enjoys cuddles, but she is a dog that would love to be petted all the time. She was great with the kids who are regularly visiting our sanctuary, but as she is a calm dog we believe that kids below 8 years old aren’t suitable for her. Láska is great with cats and she is good with other dogs, but she is not the most playful dog, so she would not like to share a home with an too active or over friendly dog. Láska is house trained, good in the car and at the vet and she can stay alone at home. Láska knows the leash and is low to medium active. A house with a garden or a home at the outskirts of the city would suit her best.

If you can imagine being the right match for Láska, then hurry up and contact us!! ❤🐾🥰
The conditions of adoption are signing an adoption contract, which includes to pay an adoption donation. Please message us on facebook or send us an email to highlight your interest and complete an adoption application https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A