ČESKY:

Přijat do azylu: 17.7.2023
Původ: převzat od majitele
Váha: 10.5 kg

❤ Jonas hledá domov ❤

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Jonas, pejsek, kříženec, přibližně 3 roky starý. Je očkovaný, odčervený, kastrovaný, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Menší střední velikost, 10.5 kg.

Jonas je úžasný a srandovní psí kluk. Když k nám přišel, byl nejistý a zmatený, ale každým dnem jeho sebedůvěra rostla a nyní se mu v našem útulku začíná dařit. Jonas byl zpočátku k lidem nedůvěřivý, ale teď je opravdu zvědavý, chodí si pro pomazlení a má rád i děti, které náš útulek navštěvují. Jonas se dobře snáší s ostatními psy a rád si hraje, i když je při hře trochu divoch. Jonas pravděpodobně nikdy neměl domov a všechno je pro něj nové. Mimo útulek je ještě trochu nervózní. Umí chodit na vodítku, ale kdykoli se lekne, buď se snaží utéct a nebo si lehne. Jonas má velký potenciál, je velmi chytrý a každý den se učí něco nového. Je to úžasná malá psí dušička.

Pro Jonase hledáme milující a starostlivou rodinu, která mu dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤

ENGLISH:

Entered shelter: 17.7.2023
Origin: owner surrender
Weight: 10.5 kg

JONAS is looking for his forever home!!

Meet Jonas, male, 3 years old, mixed breed, small medium size, he weighs 10.5 kg. He is vaccinated, castrated, dewormed, anti-parasite treated and microchipped.
Jonas is a wonderful and funny little boy. 🥰 He was unsure and confused when he came to us, but every day his confidence grew and now he’s starting to thrive in our sanctuary. Jonas was careful around humans at first, but now he is really curious and he comes for pets and also likes the children who visit our sanctuary. Jonas is good with other dogs and loves to play, although he is a little wild child while playing.🐾 Jonas probably never had a home and everything is new to him. Outside of the sanctuary he is still a little nervous. He can walk on a leash, but whenever he is scared he will either run or lay down. Jonas has a great potential, he is very attentive and learns something new every day. He is a wonderful little soul.
If you can imagine being the right match for Jonas, then hurry up and contact us!! ❤🐾🥰
The conditions of adoption are signing an adoption contract, which includes to pay an adoption donation. Please message us on facebook or send us an email to highlight your interest and complete an adoption application https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A