ČESKY:

Přijat do azylu: 11.7.2023
Původ: z Rumunska
Váha: 7.2 kg

❤ Chaplin hledá domov ❤

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Chaplin, pejsek, kříženec, přibližně 3 roky starý. Má za sebou první očkování, je odčervený, kastrovaný, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Malá velikost, 7.2 kg.

Chaplin je miloučký psí kluk. Když k nám přišel, byl velmi vystrašený a pořád se schovával v koutě. Den ode dne však jeho sebevědomí rostlo a nyní rozkvetl v hrdého malého psa, který rád štěká na cizí lidi a dokonce vyje z plných plic. Jako mnoho malých psů má Chaplin sklon být trochu přehnaně dramatický, ale na korekce reaguje dobře, protože je velmi submisivní. Chaplin se skvěle snáší s ostatními psy. Myslíme si, že tento malý chlapík měl už někdy domov. Umí chodit na vodítku a je čistotný. Chaplin je věrný, přítulný a rád se mazlí. Je připraven na dobrodružství a na procházkách je zapáleným průzkumníkem.

Pro Chaplina hledáme milující a starostlivou rodinu, která mu dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤

ENGLISH:

Entered shelter: 11.7.2023
Origin: from Romania
Weight: 7.2 kg

CHAPLIN is looking for his forever home!!
Meet Chaplin, male, 3 years old, mixed breed, small size, he weighs 7.2 kg. He has his first vaccination, he is castrated, dewormed, anti-parasite treated and microchipped.
Chaplin is a sweet little soul. 🥰 When he came to us he was very scared and kept hiding in a corner. From day to day, however, his self-confidence grew and now he has blossomed into a stately little dog who loves to bark at strangers, even howling at the top of his voice. Like many small dogs, Chaplin is a little dramatic, but he responds well to corrections as he is so submissive. Chaplin is great with other dogs. 🐾 We think that this little fella had a home. Chaplin is house and leash trained. If you want to take on this little drama queen, you will get a lot of good things in return, Chaplin is loyal, affectionate and he loves to cuddle. Chaplin is ready for adventures in life and he is a true explorer on his walks.
If you can imagine being the right match for Chaplin, then hurry up and contact us!! ❤🐾🥰
The conditions of adoption are signing an adoption contract, which includes to pay an adoption donation. Please message us on facebook or send us an email to highlight your interest and complete an adoption application https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A