ČESKY:

Přijata do azylu: 16.7.2023
Původ: ze Slovenska
Váha: 13.2 kg

❤ Dori hledá domov ❤

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Dori, fenka, kříženka, 2 roky stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaná a čipovaná. Střední velikost, 13 kg.

Dori je aktivní, přítulná a věrná fenečka. Chvíli jí trvá, než si zvykne na nové lidi, ale jakmile vám začne důvěřovat, je to ten nejšťastnější a nejmazlivější pes ze všech. Když do útulku přijdou její oblíbení dobrovolníci, oslavuje jejich příchod radostnými sprinty do kolečka. Dori se dobře snáší se psy, které zná, ale chvíli jí trvá, než si zvykne na nového psa. Na procházkách ostatní psy spíše ignoruje. Doma by jí naprosto vyhovovalo být psím jedináčkem, v blízkosti svého oblíbeného člověka má také tendenci žárlit. Dori se dobře snáší s kočkami.
Hezky chodí na vodítku a miluje prozkoumávání terénu s nosem u země. Hledáme pro ni zkušené majitele, kteří jí dají tolik času, kolik potřebuje, aby si zvykla na nové prostředí. Nabízíme také možnost si ji vzít do dočasné péče na zkoušku před samotnou adopcí.

Pro Dori hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤

ENGLISH:

Entered shelter: 16.7.2023
Origin: from Slovakia
Weight: 13.2 kg

DORI is looking for her forever home!!
Meet Dori, female, 2 years old, mixed breed 13 kg. She is vaccinated, dewormed, anti-parasite treated, microchipped and castrated.
Dori is an active, cuddly and loyal little sweetheart. ❤️ It takes her some time to get used to people, but once she trusts you she is the happiest and cuddliest dog you will ever come across. When her favourite volunteers come to the sanctuary, she celebrates their arrival with extensive zoomies. Dori is good with the dogs she knows, but it takes her some time to get used to another dog. On walks she rather ignores other dogs. She would be perfectly fine to be the only dog at home, she also tends to be jealous around her favourite human.🐾 Dori is good with cats.
This smart little girl walks well on the leash and she loves to explore and having her nose on the ground. We are looking for experienced owners who will give Dori all the time she needs to get used to a new environment. We also offer foster care before adopting.
If you can imagine being the right match for Dori, then hurry up and contact us!! ❤🐾🥰
The conditions of adoption are signing an adoption contract, which includes to pay an adoption donation.
Please message us on facebook or send us an email which will highlight your interest and complete an adoption application https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A