ČESKY:

Přijata do azylu: 23.09.2023
Původ: z Rumunska
Váha: 6.6 kg

❤ Kismet hledá domov ❤

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Také je nutné zajistit KASTRACI V DOSPĚLOSTI. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Kismet, fenka, kříženka, 3.5 měsíce stará. Má za sebou první očkování, je odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům a čipovaná. Zatím není kastrovaná. V dospělosti očekáváme střední velikost, momentálně váží 6.6 kg.

Kismet je veselá a hravá holčička. Zbožňuje dospělé i děti a neustále vyhledává pozornost. Kismet je aktivní štěně, ale umí i odpočívat. Je velmi dobrodružná a chytrá. Kismet se skvěle snáší se všemi psy v našem útulku. S kočkami jsme ji zatím netestovali.

Jelikož je to ještě malé štěňátko, není zatím čistotná a neumí chodit na vodítku. Bude se muset všechno naučit úplně od začátku.

Pro Kismet hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤

ENGLISH:

Entered shelter: 23.09.2023
Origin: from Romania
Weight: 6.6 kg

KISMET is looking for her forever home!!
Meet Kismet, female, 3.5 months old, mixed breed, expected to be a medium size once adult, she now weighs 6.6 kg. She has her first vaccination, is dewormed, anti-parasite treated and microchipped.
Kismet is a very happy and playful little girl.🥰 She adores people and children and she is always looking for attention. Kismet is an active puppy, but she also knows how to relax. She is very adventurous and smart. Kismet is great with all dogs in our sanctuary. We haven’t tested her with cats.🐾
As Kismet is still a puppy she still needs to learn everything from scratch. She is not yet house or leash trained.
If you can imagine being the right match for Kismet, then hurry up and contact us!! ❤🐾🥰
The conditions of adoption are signing an adoption contract, which includes to pay an adoption donation and arrange for castration in adulthood. Please message us on facebook or send us an email to highlight your interest and complete an adoption application https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A