ČESKY:

Přijata do azylu: 24.09.2023
Původ: převzata od majitele
Váha: 6.5 kg

❤ Betty Boop hledá domov ❤

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Také je nutné zajistit KASTRACI V DOSPĚLOSTI. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Betty Boop, fenka, kříženka, 4 měsíce stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům a čipovaná. Zatím není kastrovaná. V dospělosti očekáváme střední velikost.

Betty Boop je velmi chytrá a hravá holčička. Zbožňuje dospělé i děti a skvěle se snáší se psy všech velikostí a věku. Betty Boop bude jednou skvělou společnicí, je velmi vnímavá a opravdu se snaží člověku porozumět a spolupracovat s ním.

Jelikož je to ještě malé štěňátko, není zatím čistotná a neumí chodit na vodítku. Bude se muset všechno naučit úplně od začátku.

Pro Betty Boop hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤

ENGLISH:

Entered shelter: 24.09.2023
Origin: owner surrender
Weight: 6.5 kg

BETTY BOOP is looking for her forever home!!

Meet Betty Boop, female, 4 months old, mixed breed, expected to be medium size once adult. She is vaccinated, dewormed, anti-parasite treated and microchipped.
Betty Boop is a very smart and playful little girl.🥰 She adores people and children and she is great with dogs of all sizes and age.🐾 Betty Boop will make a great companion one day, she is very attentive and really tries to understand us humans.
As Betty Boop is still a puppy she still needs to learn everything from scratch. She is not yet house or leash trained.
If you can imagine being the right match for Betty Boop, then hurry up and contact us!! ❤🐾🥰
The conditions of adoption are signing an adoption contract, which includes to pay an adoption donation and arrange for castration in adulthood. Please message us on facebook or send us an email to highlight your interest and complete an adoption application https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A