ČESKY:

Přijata do azylu: 23.09.2023
Původ: z Rumunska
Váha: 9.8 kg

❤ Jazz hledá domov ❤

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Také je nutné zajistit KASTRACI V DOSPĚLOSTI. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Jazz, fenka, kříženka, 4 měsíce stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům a čipovaná. Zatím není kastrovaná. V dospělosti očekáváme střední až velkou velikost.

Jazz je velmi něžná a hravá fenka. Zbožňuje lidi a děti a skvěle se snáší se psy všech velikostí a věku. Jazz je velmi submisivní a vždy veselá, takže z ní jednou bude skvělá společnice. Nemáme představu o jejích rodičích, ale je třeba počítat s tím, že až bude dospělá, bude minimálně větší střední až velké velikosti.

Jelikož je to ještě malé štěňátko, není zatím čistotná a neumí chodit na vodítku. Bude se muset všechno naučit úplně od začátku.

Pro Jazz hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤

ENGLISH:

Entered shelter: 23.09.2023
Origin: from Romania
Weight: 9.8 kg

JAZZ is looking for her forever home!!

Meet JAZZ, female, 4 months old, mixed breed, expected to be medium to rather large size once adult. She is vaccinated, dewormed, anti-parasite treated and microchipped.
Jazz is a very gentle and playful girl.🥰 She adores people and children and she is great with dogs of all sizes and age.🐾 Jazz is very submissive and always happy, so she will make a great companion one day. We have no idea of her parents, but you need to keep in mind that she will be at least a proper medium to a large size dog once she is an adult.
As Jazz is still a puppy she still needs to learn everything from scratch. She is not yet house or leash trained.
If you can imagine being the right match for Jazz, then hurry up and contact us!! ❤🐾🥰
The conditions of adoption are signing an adoption contract, which includes to pay an adoption donation and arrange for castration in adulthood. Please message us on facebook or send us an email to highlight your interest and complete an adoption application https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A