ČESKY:

Přijata do azylu: 10.10.2023
Původ: Zamachy
Váha: 664 g

❤ Zachary, Zara a Zsa Zsa hledají domov ❤

Zachary (kocourek, šedo-bílý), Zara (kočička, šedo-bílo-hnědá) and Zsa Zsa (kočička, rezavo-mourovatá), 3 měsíce staří. Jsou čipovaní, očkovaní, FIV a FeLV negativní. Zatím nejsou kastrovaní.

Tihle sourozenci se k nám dostali z vesnice Zamachy.
Záchranu inicioval kocourek Zachary, který se jednoho dne rozhodl sedět uprostřed silnice a čekat na naši kolegyni Tanju. Naštěstí se poté podařilo najít a zachránit všechny sourozence.
Jsou to velmi hravá a zvídavá koťátka. Doporučujeme je adoptovat buď společně a nebo do domácnosti, kde už bude čekat další hravý kočičí kamarád. Zachary je nejsebevědomější, ale také nejklidnější kotě. Je to úžasný malý kocourek. Zara je lovkyně. Je velmi hravá a chytrá. Zsa Zsa je trochu rezervovanější a určitě by potřebovala najít páníčka, který má už doma sebevědomou kočku a bude s ní trávit hodně času. Když se Zsa Zsa mazlí, úplně se vám rozplyne v náručí.

Pokud si myslíte, že se hodí právě k vám, neváhejte se nám ozvat! 🙂

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kR2oDnjYgsPvbSCK7 . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

ENGLISH:

Entered shelter: 10.10.2023
Origin: Zamachy
Weight: 664 g

Zachary, Zara and Zsa Zsa are looking for their forever home!
Zachary male (white and grey), Zara female (white, grey and ginger-brown) and Zsa Zsa female (ginger-brown tabby), 12 weeks old, microchipped, vaccinated and tested negative for FIV and FeLV.
Meet the “Z” kittens. The “Z” kittens are a late lucky autumn rescue from a neighbouring town called Zamachy.😻
The rescue was initiated by brother Zachary, who one day decided to sit in the middle of the road and wait for Tanja. Fortunately, all siblings were saved, although the villagers would tell us that nature would take care of these kittens, either they would disappear from foxes, from cars or in winter at the latest. We have chosen a better fate and are now looking for a home for these adorable fur balls.
They are all very playful and inquisitive kittens. We recommend to either adopt them together or to another playful cat at home. Zachary is the most confident, but also the calmest kitten. He is a wonderful little boy. Zara is the hunter in the gang. She he is very playful and smart. Zsa Zsa is a bit more reserved and she would definitely profit from someone who has a confident cat at home and spends a lot of time with her. When Zsa Zsa gets cuddles she melts in your arms.
If the “Z” kittens touched your heart, then hurry up and fill out the adoption application on the link below and contact us. 🐾🐾 https://forms.gle/kR2oDnjYgsPvbSCK7