ČESKY:

Přijata do azylu: 1.4.2024
Původ: z Ománu
Váha: 22.5 kg

❤ Xena hledá domov ❤

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Xena, fenka, kříženka, 3 a půl roku stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaná a čipovaná. Střední velikost, 22.5 kg.

Xena je velmi energická a chytrá fenečka.️ Bylo nám řečeno, že jí chvíli trvá, než začne důvěřovat novým lidem, ale zatím se skvěle chová ke všem návštěvám, k dospělým i k dětem. Xena miluje pozornost a má spoustu energie. Určitě by jí prospěli aktivní majitelé a lidé, kteří s ní mohou trávit hodně času.

Xena je chytrá a rychle se učí. Také ráda dělá radost svému člověku a je velmi submisivní. Umí chodit na vodítku a je čistotná.

S ostatními psy je Xena v pohodě, ale je potřeba počítat s tím že si hraje hlasitě a divoce. Před adopcí nabízíme dočasnou péči na zkoušku.

Pokud si myslíte, že je pro vás Xena ta pravá, neváhejte nás kontaktovat!

ENGLISH:

Entered shelter: 1.4.2024
Origin: from Oman
Weight: 22.5 kg

XENA is looking for her forever home!!

Meet Xena, female, 3.5 years old, mixed breed 22.5 kg. She is vaccinated, dewormed, anti-parasite treated, microchipped and castrated.
Xena is a very energetic and smart dog.❤️ We were told that it takes her some time to trust new people, but so far she has been great with all our visitors and also with the kids.🤗 Xena loves attention and she has lots of energy. She would definitely profit from active owners and people who can spend a lot of time with her.
Xena is smart, so she learns very fast. She also likes to please her human and she is very submissive. Xena knows the leash and she is house trained.
Xena is ok with other dogs, but she plays loud and wild like a dinosaur.🐾 We offer foster care before adopting.
If you can imagine being the right match for Xena, then hurry up and contact us!! ❤🐾🥰
The conditions of adoption are signing an adoption contract, which includes to pay an adoption donation.
Please message us on facebook or send us an email which will highlight your interest and complete an adoption application https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A