ČESKY:

Přijat do azylu: 24.4.2024
Původ: z Charkova na Ukrajině
Váha: 33.3 kg

❤ Falkor hledá domov ❤

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Falkor, pejsek, kříženec, 2 roky starý. Je očkovaný, odčervený, kastrovaný, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Váží 33.3 kg.

Falkor je chytrý a věrný pes. Miluje lidi a pozornost a své oblíbené lidi si hlídá. U nás v azylu se skvěle snáší se všemi návštěvami a dětmi, ale Falkor dostal šanci odejít do dočasné péče s výhledem na adopci a byl vrácen, protože svou rodinu bránil aniž by byl vyprovokován. Teď je zpátky u nás v azylu a žádné známky obranářského chování u něj nepozorujeme, náš šťastný dráček Falkor stále zvládá seznamování a vítání návštěvníků na jedničku. Obzvlášť zbožňuje děti které k nám pravidelně dochází na návštěvu.

Falkor zvládá jízdu v autě, ale nejraději cestuje na zadním sedadle, a u veterináře je hodný. Umí chodit na vodítku a je čistotný až na sem tam nějakou tu nehodu. Falkor je chytrý a sebevědomý pes, který si rád hraje s míčem. Při správném vedení se mu bude dobře žít ve městě i na venkově.

Falkor se dobře snáší s ostatními psy a je v pohodě i s kočkami.

Pokud si myslíte, že je pro vás Falkor ten pravý, neváhejte nás kontaktovat!

ENGLISH:

Entered shelter: 24.4.2024
Origin: from Kharkiv, Ukraine
Weight: 33.3 kg

Falkor is looking for his forever home!!
Meet FALKOR, male, 2 years old, large size 33.3 kg. He is vaccinated, castrated, dewormed, anti-parasite treated and microchipped.

Falkor is a smart and loyal boy.🥰 Falkor absolutely loves people and attention and he cares to look after his favourite humans. So far here he’s been great with all visitors and kids, but Falkor had the chance to go to foster care with the view to be adopted and was returned because he protected his family unprovoked.🤷‍♂️ Back in the shelter no signs of protecting whatsoever, our lucky dragon keeps scoring A’s when it comes to meet and greet visitors. He especially adores our children.

Falkor knows the car, but he prefers to travel on the backseat, and he is a good boy at the vet. He knows the leash and is house trained here, only sometimes a few accidents in his kennel. Falkor is a smart and confident dog that loves to play ball. We could imagine that Falkor would be a good dog in the city as well as on the countryside.

Falkor is good with other dogs and he is fine with cats.🐾

If you can imagine being the right match for our lucky dragon Falkor, then hurry up and contact us!! ❤🐾🥰

The conditions of adoption are signing an adoption contract, which includes to pay an adoption donation. Please message us on facebook or send us an email to highlight your interest and complete an adoption application
https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A