ČESKY:

Přijat do azylu: 24.4.2024
Původ: z Charkova na Ukrajině
Váha: 33.3 kg

❤ Robert hledá domov ❤

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Robert, pejsek, kříženec, 1 a půl roku starý. Je očkovaný, odčervený, kastrovaný, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Váží 33.3 kg.

Robert je úžasný a na lidi orientovaný pes. Robert miluje lidi a touží po jejich pozornosti a je také v pohodě s dětmi. Umí jezdit v autě a na veterině byl moc hodný. Robert umí chodit na vodítku (lépe chodí na postroji), ale ještě není čistotný. Robert je zachráněný z Charkova a předtím žil u bezdomovce, takže nemůžeme říct, jak by se choval v bytě. Robert je chytrý a sebevědomý pes a rád si hraje s míčem.
Robert se dobře snáší s ostatními psy.

Pokud si myslíte, že je pro vás Robert ten pravý, neváhejte nás kontaktovat!

ENGLISH:

Entered shelter: 24.4.2024
Origin: from Kharkiv, Ukraine
Weight: 33.3 kg

ROBERT is looking for his forever home!!
Meet ROBERT, male, 1.5 years old, large size 33.3 kg. He is vaccinated, castrated, dewormed, anti-parasite treated and microchipped.
Robert is a wonderful and people oriented dog.🥰 Robert absolutely loves people and attention and he is also good with kids. He is good in the car and he was a very good boy at the vet. Robert knows the leash (he walks better on a harness) but isn’t house trained yet. Robert is a rescue from Kharkiv and lived with a homeless person before, so we can’t tell how he behaves in an apartment. Roberts is a smart and confident dog and he loves to play ball.
Robert is good with other dogs.🐾
If you can imagine being the right match for Robert, then hurry up and contact us!! ❤🐾🥰
The conditions of adoption are signing an adoption contract, which includes to pay an adoption donation. Please message us on facebook or send us an email to highlight your interest and complete an adoption application https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A