ČESKY:

Přijat do azylu: 27.6.2024
Původ: z Ománu
Váha: 14.5 kg

❤ Dolly hledá domov ❤

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Dolly, fenka, drobná kříženka saluki, 1 rok stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaná a čipovaná. Střední velikost, 14.5 kg.

Dolly je veselá, drzá a velmi energická fenečka. Naprosto zbožňuje lidi a miluje děti. Dolly by byla skvělým rodinným psem! Umí chodit na vodítku a je čistotná. Dolly je zvyklá žít v domě, ale když se začne nudit a nejsou k dispozici žádné žvýkací pamlsky a hračky, změní se v profesionální ničitelku nábytku. Miluje běhání, potřebuje se vydovádět a není to pes, který by mohl zůstat přes den sám 6-8 hodin a více.

Dolly je veselá, rozdováděná, ale ještě by potřebovala výcvik. Přivolání funguje pouze v případě, že Dolly ví, že držíte pamlsek. Typicky pro saluki umí být tvrdohlavá a je mistryní v ignorování. V dočasné péči spala s páníčky v posteli. Dolly chce na procházkách každého pozdravit a je velmi zklamaná, pokud se s ní někdo nechce seznámit.

Má ráda ostatní psy a umí se sžít i s kočkami. Má prostě ráda každého.

Pokud si myslíte, že je pro vás Dolly ta pravá, neváhejte nás kontaktovat!

ENGLISH:

Entered shelter: 27.6.2024
Origin: from Oman
Weight: 14.5 kg

DOLLY is looking for her forever home!!

Meet DOLLY, female, 1 year old, tiny Saluki mix 14.5 kg, smaller medium size. She is vaccinated, dewormed, anti-parasite treated, microchipped and castrated.

Dolly is a happy, cheeky and very energetic girl.❤️ She absolutely adores people and loves children.🤗 Dolly would make a wonderful family dog! Dolly knows the leash and she is house trained. Dolly is used to live in a house but when she gets bored and no chewing bones are available she turns into a professional furniture destroyer.😅 A dog like Dolly loves to run and she is no dog that can be left alone during the day for 6-8 hours and more.

Dolly is a very happy dog, really a joy, but she would still need some training. Recall works only if Dolly knows you are holding treat.😅 Typical for a Saluki she can be stubborn and is a master in ignoring. She sleeps with her foster parents in bed. Dolly wants to greet everyone on her walks and she is very disappointed if they don’t want to meet her.

Dolly loves other dogs and she is also good with cats. She simply loves everyone.🐾

If you can imagine being the right match for Dolly, then hurry up and contact us!! ❤🐾🥰

The conditions of adoption are signing an adoption contract, which includes to pay an adoption donation.
Please message us on facebook or send us an email which will highlight your interest and complete an adoption application https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A