ČESKY:

Přijat do azylu: 27.6.2024
Původ: z Ománu
Váha: 27.5 kg

❤ Browny hledá domov ❤

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Browny, pejsek, kříženec, přibližně 4 roky starý. Je očkovaný, odčervený, kastrovaný, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Střední velikost, 27.5 kg.

Browny je úžasný a citlivý pejsek. Dosud nikdy nepoznal dobrý život a málem to vzdal, ale od té doby, co je u nás, je Browny šťastný a užívá si každý den. Je nám neuvěřitelnou inspirací a ukazuje nám, že je možné překonat špatnou minulost.

Browny miluje lidi, je v pohodě s dětmi a užívá si pozornost a mazlení. S ostatními psy je Brownie hodný a nekonfliktní, ale s kočkami žít nemůže. Mimo zahradu azylu je ještě trochu bojácný, ale je chytrý a statečný a časem se uvolní. Je čistotný a zná vodítko.

Pokud si myslíte, že je pro vás Browny ten pravý, neváhejte nás kontaktovat!

ENGLISH:

Entered shelter: 27.6.2024
Origin: from Oman
Weight: 27.5 kg

BROWNY is looking for his forever home!!

Meet BROWNY, male, about 4 years old, medium size 27.5 kg. He is vaccinated, castrated, dewormed, anti-parasite treated and microchipped.
Browny is a wonderful and gentle boy.🥰 He never had a good life and almost gave up, but since he’s been with us, Browny has been so happy and celebrating every single day. He is an incredible inspiration and shows that you can overcome a bad past.🙏
Browny loves people, he is good with kids and enjoys attention and cuddles. Brownie is good and non-conflict with other dogs, but he isn’t good with cats.🐾 Outside of the shelter he is still a bit scared, but he is smart and brave and will get more relaxed with time. 🙏 Brownie is house trained and knows the leash.
If you can imagine being the right match for Browny, then hurry up and contact us!! ❤🐾🥰
The conditions of adoption are signing an adoption contract, which includes to pay an adoption donation. Please message us on facebook or send us an email to highlight your interest and complete an adoption application https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A